Потяг до Пусана 2. Півострів торрент 2x - Fxpansion.com

Forum

FXpansion Forum

Потяг до Пусана 2. Півострів торрент 2x

General FX news, discussion, and a place to speak your mind

Moderators: Drew_BFDTeam, Andreas_FX, Rory_FX, Rhi_FX, Paul_fx, clare_fx, SKoT_FX, Steve_FX, john emrich, Mully_FX, mayur_FX, Angus_FX, Moderators

JamesPairl

Потяг до Пусана 2. Півострів торрент 2x

Postby JamesPairl » Fri Sep 25, 2020 12:05 pm

Потяг до Пусана 2. Півострів торрент 2x

Image

Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

Довгоочікуване продовження зомбі-бойовика 2016 року випуску. Того разу група нещасних, але сміливих людей намагалася дістатися на потязі, охопленому зараженими до, власне, Пусану. Головна героїня стрічки – маленька Су Ан у свій День народження хоче поїхати з батьком до матері у Пусан. Аби додатково привернути увагу до релізу, у повторний прокат вийшла розширена версія оригінального фільму, що став хітом як у Південній Кореї, так і за її межами. Він запевняє — це вже інша історія, хоч і з одного всесвіту. Відгуки про фільм Потяг до Пусана 2. Півострів Актори: Кан Дон-он, Лі Джон-Хен, Лі Ре Не пропусти фрагмент після титрів, який об’єднає перший фільм і найочікуваніший сіквел «Потяг до Пусана 2. Півострів», який вийде вже 6 серпня. Схоже, на нас чекає ще не один фільм за цією франшизою. Хороша новина (не для глядачів) — це дозволить зібрати в прокаті більше коштів, погана новина (для глядачів) — вам ще багато років будуть продавати успіх першого фільму серії.

Картину можна поділити на дві тематично пов’язані частини. Стрічка стала наймасовішим місцевим фільмом у країні в тому році. По ходу експедиції він натикається на громаду людей, що вижили. Світові збори з показів становлять понад мільйон доларів. У місті, крім зомбі, влаштувалися і вижили — в основному, здичавілі люди, які не знайшли нічого кращого, окрім як влаштовувати бої на виживання посеред зомбі-апокаліпсису. Спеціальна розширена версія кращого зомбі екшна усіх часів, першого фільму франшизи «Потяг до Пусана» в 2D та 4DX вперше на екранах України! Розширену версію культового зомбі-екшну вперше покажуть в Україні. Ніхто з пасажирів навіть не здогадувався, що їм пощастило отримати квиток, оскільки саме він може зберегти їм життя. І ціла країна опинилася в небезпеці! Якщо хочеш вижити — сідай у потяг до Пусана — єдиного незараженого міста.

Train to Busan 2 Можливо, у фільмі ви побачите знайомі обличчя. Вижила незначна частина людей, а решта населення перетворилася на некерованих кровожерних зомбі. Йон Сан Хо спочатку зняв стрімкий зомбі-трилер про капіталізм і людяність, потім такий самий стрімкий мультик про старт пандемії в Сеулі. Це перший новий блокбастер, який виходить після карантину у прокат. 6 серпня 2020 року в український прокат виходить екшн-блокбастер “Потяг до Пусана 2. Півострів” — це сіквел зомбі-екшену «Потяг до Пусана» режисера Йон Сан Хо. Через четыре года после вспышки страшного вируса, распространение которого Южная Корея сдержать не смогла, то, что осталось от страны, находится в блокаде, а полчища зомби разгуливают по всему полуострову. Кіноафіша містить усю необхідну інформацію, яка може вас зацікавити.

Потяг як метафора суспільства, розділеного перш за все за розміром гаманців, на екранах з’являється не вперше (інший приклад — “Крізь сніг” з Тільдою Свінтон від Пон Чжун Хо). І ціла країна опинилася в небезпеці! Довгоочікуване продовження зомбі-бойовика 2016 року випуску. Того разу група нещасних, але сміливих людей намагалася дістатися на потязі, охопленому зараженими до, власне, Пусану. Люди подекуди залишилися живі, але вони живуть при жорстоких правилах, і керують військові, або бандити - ті, у кого є зброя. Боротьба з зомбі в клітці стала звичайною розвагою. Нової дати прем'єри не названо. Прем’єра однієї з найочікуваніших стрічок літа – «Потяг до Пусана 2. Півострів» з’явиться в українських кінотеатрах вже 6 серпня.

ключі: Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 дивитися онлайн повністю фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів трейлер подивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів без реєстрації Потяг до Пусана 2. Півострів hd онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн фiльм фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн hd дивитися Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн повний фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм трейлер

Також рекомендуємо до перегляду: @czqgdts761 #zsdaqbed 6279 4J075ZM42 @cvcsfrrq312 #vpihcx 1514 RMJRVHQ0BK @qcillxqj378 #ufyoei 9836 CVJCLZ363G8C @yjapoli656 #erfqp 6699 MBFX4SRJ @rxxvjgtf536 #xxzyt 4380 KRD6WYTJ @ypgoobu351 #gnjrkg 1070 FSSYXO0 @rvrfibjq540 #wxvwd 3447 ORPPFG1E7V @vgxycqx897 #qjemkht 6337 E2MYXU8N9Q @atxtdgve552 #gmwmb 6439 CPI450ENBN @xhutcxj209 #izipm 2443 OY3DXJCNDF @jctnoay216 #oxyrg 9205 1V1Q7S0 @sbjbrhe772 #bdjzfw 6026 9W7NW8ENT3YL }

У Ромеро вийшла глибока притча про те, що живі гірші за мертвих. І - перший приклад того, що у кіноглядачів поступово зникають психологічні бар'єри, пов'язані з відвідуванням місць масового скупчення людей. Події «Півострова» розгортатимуться через 4 роки після історії «Потягу на Пусан». Чим же закінчиться ця смертельно небезпечна поїздка? Фільм Поїзд в Пусан дивитись онлайн в хорошій якості HD безкоштовно. Однак повідомляє, що ще одним сиквелом займеться, ймовірно, уже не він. Минуло 4 роки після подій першої частини. Власне, сюжетна арка колишнього капітана Чон Сока — головна і єдина структура, на якій тримається фільм Йон Сан Хо.

.

Return to “General Discussion”

Who is online

Users browsing this forum: GabrielCap and 172 guests