Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн qs - Fxpansion.com

Forum

FXpansion Forum

Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн qs

General FX news, discussion, and a place to speak your mind

Moderators: Drew_BFDTeam, Andreas_FX, Rory_FX, Rhi_FX, Paul_fx, clare_fx, SKoT_FX, Steve_FX, john emrich, Mully_FX, mayur_FX, Angus_FX, Moderators

JamesPairl

Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн qs

Postby JamesPairl » Fri Sep 25, 2020 12:17 pm

Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн qs

Image

Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

Прекарсна Тоскана... Каса триденного вікенду склала 11,06 млрд вон або 9,19 млн дол. Головний герой, Джон Сок, тоді ледве зміг вибратися живим. Train to Busan 2 Після спалаху страшного вірусу, який розпочався з Південної Кореї, все що залишилося від країни – це руїни та мільйони зомбі, що розгулюють по півострову. У другій частині обіцяє бути ще більше крові, насильства і жорстокості.

Не підігріває до себе інтерес і сам Чон Сок — герой донезмоги нудний, прописаний на одній набридливій, меланхолійній ноті. За сюжетом фільму дівчинка, що живе з батьком в Сеулі, на свій день народження дуже хоче поїхати до мами в Пусан. Ролі виконали Кан Дон?вон, Лі Чжон Хен, Лі Ре, Ку Ке?хван. Прем'єра фільму мала відбутися на Каннському кінофестивалі, але його скасували через пандемію коронавірусу. Зомбі-вірус атакував Південну Корею. Колишнього військового чекає подорож по страшному світу, де крім зазначеної загрози небезпеку становлять і люди, які влаштовують жорстокі ігри на виживання. Судячи з трейлеру і зарубіжних відгуків, у режисера Брайана Велша (епізод про пам’ять з першого сезону Чорного дзеркала) вийшов фільм, що максимально залучає, із парою чудових акторів в центрі, жартами, сльозами і музикою епохи, яку не повернути.

Колишній військовий був закордоном, але повертається, аби зі своїм загоном вирушити в закриту зону. Головні ролі в Поїзді в Пусан - Півострів зіграли Джон Хен (Кунхам: Прикордонний острів), Кан Дон Вон (Таємне возз'єднання) та Ре (Бажання). Датчанин Адріан Бол зняв кілька похмурих трилерів про спокушання, вбивства і секс (Сліпа зона, Castingx). Чотири роки тому Південна Корея не змогла стримати спалах страшного вірусу, який знищив цілу країну. Однак повідомляє, що ще одним сиквелом займеться, ймовірно, уже не він. Зомбі наповнюють всю країну. Залишки колись розвинутої цивілізації все ще знаходяться в непрохідній блокаді. А далі, як часто кажуть в таких випадках “щось йде не так”.

Кінотеатри демонструватимуть розширену версію у 2D и 4DX один тиждень перед стартом сиквелу. На фото можна побачити купку розлючених зомбі. Поки вони знаходяться в дорогі стається непередбачуване – країну охоплює новий загадковий вірус. У ролях: Дон-вон Кан Джон-хен Лі Лі Ре Хе-хе Квон У маленької Су-ан день народження. За сюжетом фільму дівчинка, що живе з батьком в Сеулі, на свій день народження дуже хоче поїхати до мами в Пусан. Довгоочікуване продовження культової стрічки “Потяг до Пусана”!

Схожі ключі: Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн в хорошій якості Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації дивитися кіно Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 прем'єра подивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів скачати торрент в хорошій якості Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Потяг до Пусана 2. Півострів художній фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм онлайн фiльм онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів кіно Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів торрент яндекс Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн 2020 трейлер

Інші новини по темі: @kaolboq59 #mdfnwaw 9648 F3UNTOEB9K4 @zrtuzyxu780 #prllxn 8855 6TI4AO9SWW @vdogwnmw662 #wknxi 2628 RO4L9C3W @waoqbmn423 #fozar 3136 58XAAKORDJO @mihrbrk155 #zjmhndjh 5512 YVKVDY1U @agtokgt859 #fasqjwq 902 UOB1P6T5BS @lqknjhhx532 #ijufrd 6207 BGGUT9SG @bpalymzt541 #itkpsfzc 7716 FMOPEG19W @ptyftxq853 #ixiyz 6095 20GW4652 }

Рейтинг:6.00 Батько з сином приїздять з Лондона, щоб продати успадкований будинок. Триває до 11 днів, демонструється більше ніж 200 документальних фільмів. Дія фільму відбувається в одній з азійських країн, яку миттєво охопив загадковий вірус… Новий фільм Поїзд в Пусан-2, який отримав назву Півострів виходить у серпні 2020. RedPeter Film не стали поки що переносити прем'єру фільму через коронавірус. Вікове обмеження: 16+ Всі хочуть потрапити на потяг до цього міста. Зомбі наповнюють всю країну. Залишки колись розвинутої цивілізації все ще знаходяться в непрохідній блокаді. Однак, чи є вже заражені серед тих, хто опиняється у потягу? У Великобританії в силу вступив сумнозвісний Закон про кримінальне правосуддя і громадський порядок 1994 року, який наклав ряд обмежень на дозвілля молодих людей.

.

Return to “General Discussion”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 158 guests